Nasze systemy profili drewnianych produkowane są z najwyższej klasy wyselekcjonowanych rodzajów drewna. Osiągają bardzo dobre parametry przenikalności dla całego okna.

Surowcami wykorzystywanymi do produkcji okien są: drewno sosnowe, meranti, dąb i modrzew syberyjski.
Profil klejony z trzech warstw zapobiega powstawaniu naprężenia w ramie i skrzydle okna, dzięki czemu cała konstrukcja charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi.

Okno, które opuszcza produkcję jest zaimpregnowane, pomalowane podkładowo oraz nawierzchniowo. W szerokiej palecie kolorów znajdują się zarówno farby kryjące jak i lazurowe, które pozostawiają widoczną strukturę drewna.
Firma oferuje wszelkie typy okien i drzwi balkonowych (prostokątne, trójkątne, trapezowe, łukowe, okrągłe) w każdym wymiarze możliwym technicznie do wykonania -od nowoczesnych do najbardziej szlachetnych, w tym ornamentowych i zabytkowych.

Użytkownikom z krajów skandynawskich proponujemy okna spełniające wszelkie wymagania estetyczne i funkcjonalne rynków północnych.

Dla tych, którzy szukają kompromisu pomiędzy szlachetnością naturalnego materiału a industrialnym wyglądem stworzyliśmy system okien drewnianych z nakładką aluminiową.