W zakresie okuć drzwiowych i okiennych stawiamy na rozwiązania innowacyjne, bezpieczne i dobrane odpowiednio do potrzeb klientów. Wyposażamy okna i drzwi w okucia firm GREENTEQ i ROTO (Roto Swing, Roto Line), które gwarantują znane na całym świecie innowacyjne, indywidualne i niezawodne rozwiązania systemowe, rozwijane przez zespół najlepszych konstruktorów i inżynierów.

Obecnie kwestia bezpieczeństwa staje się jednym z najważniejszych priorytetów u producentów stolarki okiennej. System ROTO zawiera wysoki poziom zabezpieczeń antywyważeniowych już w wersji podstawowej i umożliwia bezproblemową integrację z urządzeniem alarmowym, termostatem i wietrzeniem. Dolne poziome ramię skrzydła wyposażone jest w antywyważeniową rolkę grzybkową zakotwiczającą się w antywyważeniowym zaczepie RU na ościeżnicy.

Jeśli potrzeba zabezpieczeń na wyższym poziomie, okna z okuciami ROTO dają się w każdej chwili dozbroić – nawet po wbudowaniu do budynku. Można również od razu wybrać poziom zabezpieczeń WK1 (zabezpieczenie przed kopnięciem, naskoczeniem, pchnięciem barkiem) lub WK2 (śrubokręt, szczypce, obcęgi, kliny).

Litera Q oznacza jakość (z ang. „quality”), ponieważ wszystkie produkty marki GreenteQ spełniają aktualne wymagania techniczne i funkcjonalne. Asortyment marki GreenteQ obejmuje przede wszystkim produkty związane z branżą budowlaną, w tym bogatą paletę produktów do produkcji i montażu okien i drzwi. Produkty używane przez naszą firmę to głównie pochwyty drzwiowe, klamki, rozety, klamki na szyldach, zawiasy, zamki wielopunktowe i wpuszczane.