Nowoczesne budownictwo to wyjątkowy design i oszczędność, zarówno pod względem ekologicznym, jak i ekonomicznym.
Dziś koniecznością stało się tworzenie obiektów samowystarczalnych, pozyskujących energię i wodę z otoczenia oraz będących integralnym elementem tkanki miejskiej. Przyszłością budownictwa jest zatem zielona technologia.

Aluminium jest nowoczesnym materiałem, który znakomicie wpisuje się w obecne trendy budownictwa ekonomicznego i ekologicznego. W asortymencie ALUPROF dostępnych jest wiele rozwiązań, które z powodzeniem spełniają warunki budownictwa energooszczędnego, zarówno dla budownictwa jednorodzinnego jak i komercyjnego.

Nasza oferta obejmuje: okna, witryny, drzwi rozwierane i przesuwne, ściany fasadowe, przegrody wewnętrzne. Dzięki produktowi wysokiej jakości, nowoczesnym rozwiązaniom i unikatowym cechom aluminium, możemy zapewnić twojej konstrukcji najlepsze właściwości izolacyjne.

Profile aluminiowe wykorzystywane do budowy okien wyróżniają się bogatą kolorystyką, dzięki czemu można dopasować je do wystroju wewnętrznego oraz elementów otoczenia zewnętrznego i elewacji domu. W ofercie firmy dostępne są wszystkie kolory palety RAL oraz powłoki drewnopodobne.